Podpůrné setkání formou balintovské skupiny pro školní psychology

I školní psycholog čas od času může potřebovat nadhled a zkušenosti z praxe jiného psychologa. Můžete toho mít na srdci opravdu hodně, od záležitostí s individuálními konzultacemi až po práci spojenou s třídním kolektivem. Nemusíte na to však být sami. Přidejte se na podpůrné setkání pro školní psychology, na které zjistíte, jak na různé případy z praxe pohlíží školní psychologové z jiných škol. Získejte touto formou podporu a pomoc zdarma.

Kategorie: ,

Popis

Načerpejte inspiraci od ostatních školních psychologů

Často se stává, že školní psycholog dostane od vedení nepřesné požadavky na výkon své role. Je pak více méně na něm samotném, jak to celé pojme. Možná se něco podobného děje i u vás, případně jste teprve čerstvými psychology a rady odborníků s delší praxí by vám doopravdy přišly vhod. Ať už jste ostříleným psychologem nebo teprve začínáte, ze tohoto setkání můžete čerpat inspiraci v obou případech.

Pod záštitou akreditované organizace

Díky mnohaleté zkušenosti s tímto způsobem práce a každodenní činnosti ve školách se na setkání dočkáte odborného vedení celým procesem a podporující atmosféry. MADIO je první certifikovanou organizací ve všech formách prevence v České republice (MŠMT ČR). MADIO je akreditovanou vzdělávací institucí MŠMT ČR. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Věříme v možnost změny k lepšímu, a to v klidu a s vědomou radostí.

Hodina času, která vás obohatí

Co všechno je možné stihnout za jednu hodinu? Dozvíte se, jak na jedno konkrétní téma nahlíží psychologové z jiných škol. Můžete tak získat zkušenosti jiných, které mnohdy sbírají po celou dobu své praxe. Inspirujete se, pobavíte se a současně vám u toho bude moc fajn.

Věnujte si čas, ze kterého můžete čerpat celé následující dny. Podpůrné setkání přesně tohle umí.

Bálintovská supervize pro školní psychology, ilustrativní obrázek, MADIO

O balintovské skupině pro školní psychology

Jedná se o podporu, které proběhne formou tzv. balintovské skupiny. Můžete na ni přijít se svým tématem, které se stane předmětem setkání a budeme se mu pečlivě věnovat. Nosným tématem našeho setkání bude tedy konkrétní případ jednoho z vás. Věříme, že i když na setkání nezůstane prostor na vaše téma, případy ostatních vám budou inspirací.

Prvních 20 nejrychleji zaregistrovaných obdrží potvrzení o účasti s odkazem na Zoom.

Pokud nebudete mít to štěstí a registraci nestihnete, prosím nezoufejte. Své schopnosti a dovednosti si totiž můžete prohloubit na akreditovaném Tréninku pro školní psychology, který začíná už na podzim 7. 10. 2024.

Vaše dotazy jsou u nás v bezpečí

Setkání probíhá formou kladení otázek, které vám dají možnost se na daný případ podívat jinýma očima, najít nové cesty, způsoby a řešení. Stačí si přinést libovolné téma. Pracujeme s balintovským modelem skupiny, který se hojně užívá v psychoterapii již od roku 1961.

Budeme tedy pracovat v uzavřené skupině, která nabízí důvěrné a bezpečné prostředí. To, co se s námi rozhodnete sdílet, zůstane pouze mezi námi. Vzhledem k zásadě mlčenlivosti neposkytujeme ani videozáznamy ze žádných setkání.

Sdílejte pro svůj klid a růst

Těšíme se na aktivní zapojení všech účastníků. Zejména při online účasti si z takového setkání můžete odnést mnohem více. Prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Je žádoucí, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli. Společně budeme méně inkognito a více u toho. :-)

Prosím berte na vědomí, že ze setkání nepořizujeme videozáznamy kvůli zachování etického přístupu. Věříme, že si setkání nejvíce užijete v plné přítomnosti. Zároveň dbáme na atmosféru plnou pohody a důvěry.

Bálintovská supervize pro školní psychology, ilustrativní obrázek, MADIO

Přihlaste se k aktuálnímu termínu

Registrace je ZDARMA. Aktuální termín setkání není naplánován, zda o tuto formu podpory máte zájem, ozvěte se nám nebo se stavte do MADIO na lahodnou kávu.

* Nezasíláme spam! Prohlašuji, že údaje, mnou vyplněné, jsou pravdivé a mám zájem o zasílání zpráv od MADIO z.s. Dokument je mi v této podobě nabídnut zdarma. Souhlasím s Prohlášením o ochraně osobních údajů a Obchodními podmínkami: zde. Svůj souhlas mohu kdykoli odvolat.