Metodikem v klidu – Podpora pro školní metodiky prevence

Školní metodik prevence má hned několik rolí. Vaši pestrou náplň práce občas může komplikovat fakt, že se o určitých záležitostech nemáte s kým poradit. Možná byste si rádi poslechli, jak se na daný problém dívají a řeší metodikové z jiných škol. Právě takové místo jste právě našli! Přidejte se na podpůrné setkání Metodikem v klidu – Podpora pro školní metodiky prevence. Získáte na něm podporu a pomoc zdarma.

Kategorie: ,

Popis

Jste tvůrci své role metodika ve škole

Nemůžete vědět vše, to je pochopitelné. Pokud by byla práce metodika jednoduchá, troufl by si na ni každý. Avšak, když víte, jak na problémy nahlíží v jiných školách, můžete si tzv. „vyzobat“ to, co se vám líbí a zavést si i u vás ve škole. Jste tvůrci své role metodika ve škole, vytvářejte si svoji roli krůček po krůčku tak, aby vám dávala smysl.

Pod záštitou akreditované organizace

Díky mnohaleté zkušenosti s tímto způsobem práce a každodenní činnosti ve školách se na setkání dočkáte odborného vedení celým procesem a podporující atmosféry. MADIO je první certifikovanou organizací ve všech formách prevence v České republice (MŠMT ČR). MADIO je akreditovanou vzdělávací institucí MŠMT ČR. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Věříme v možnost změny k lepšímu, a to v klidu a s vědomou radostí.

Hodina času, která vás obohatí

Co všechno je možné stihnout za jednu hodinu? Dozvíte se, jak na jedno, třeba zrovna to vaše konkrétní aktuální téma, nahlíží metodikové z jiných škol. Můžete tak získat zkušenosti jiných, které mnohdy sbírají po celou dobu své praxe. Inspirujete se, pobavíte se a současně vám u toho bude moc fajn.

Věnujte si čas, ze kterého můžete čerpat celé následující dny.

Metodikem v klidu, ilustrativní obrázek, MADIO

O podpoře pro školní metodiky prevence

Jedná se o setkání, které proběhne formou balintovského přístupu. Můžete na něj přijít se svým případem, který se stane předmětem setkání a budeme se mu v rámci skupiny věnovat. Obsahem společně strávené hodiny bude tedy konkrétní případ jednoho z vás. Věříme, že i když nezůstane prostor na vaše téma, získáte od ostatních spoustu inspirace do vaší praxe.

Prvních 20 nejrychleji zaregistrovaných obdrží potvrzení o účasti s odkazem na Zoom.

Pokud nebudete mít to štěstí a registraci nestihnete, prosím nezoufejte. Své schopnosti a dovednosti prohloubit si totiž můžete prohloubit na akreditovaném Specializačním studium ŠMP, které začíná 16. 4. 2024.

Vaše dotazy jsou u nás v bezpečí

Podpůrné setkání probíhá formou kladení otázek, které vám dají možnost se na daný případ podívat jinýma očima, najít nové cesty, způsoby a řešení. Stačí si přinést libovolné téma. Pracujeme s balintovským modelem skupiny, který se hojně užívá v psychoterapii již od roku 1961.

Budeme tedy pracovat v uzavřené skupině, která nabízí důvěrné a bezpečné prostředí. To, co se s námi rozhodnete sdílet, zůstane pouze mezi námi. Vzhledem k zásadě mlčenlivosti neposkytujeme ani videozáznamy ze setkání.

Sdílejte pro svůj klid a růst

Těšíme se na aktivní zapojení všech účastníků. Zejména při online účasti si z takového setkání můžete odnést mnohem více. Prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Je žádoucí, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli. Společně budeme méně inkognito a více u toho. :-)

Prosím berte na vědomí, že ze setkání nepořizujeme videozáznamy kvůli zachování etického přístupu. Věříme, že si setkání nejvíce užijete v plné přítomnosti. Zároveň dbáme na atmosféru plnou pohody a důvěry.

Metodikem v klidu, ilustrativní obrázek, MADIO

Přihlaste se k aktuálnímu termínu

Registrace je ZDARMA. Aktuální termín setkání není naplánován, zda o tuto formu podpory máte zájem, ozvěte se nám nebo se stavte do MADIO na lahodnou kávu.

* Nezasíláme spam! Prohlašuji, že údaje, mnou vyplněné, jsou pravdivé a mám zájem o zasílání zpráv od MADIO z.s. Dokument je mi v této podobě nabídnut zdarma. Souhlasím s Prohlášením o ochraně osobních údajů a Obchodními podmínkami: zde. Svůj souhlas mohu kdykoli odvolat.