Počáteční stádia šikany ve třídě – Tréninkové setkání

Chcete rozvíjet efektivní prevenci ve vaší třídě a prakticky zažít práci k tématu Počáteční stádia šikany ve třídě? Umět rozeznat jaké počáteční stádia vlastně jsou? Jakýma očima sledovat třídu a na co zaměřit pozornost, aby vaše práce byla účinná? Prakticky uchopit kazuistiky z praxe a vyzkoušet si na nich, co vám nebo ostatním funguje a společně započít první kroky k řešení? Jestli ano, tak neváhejte, přihlaste se na toto tréninkové setkání, kde najdete nejen odpovědi na tyto otázky, ale i mnohem více.

 

290 

Rubriky: , SKU: 6363301b-e4bc-513f-e01a-62ce9094b7c1

Popis

O co přesně jde a pro koho?

Další tréninkové setkání k prevenci šikany je tady. V návaznosti na minulé téma Jak poznat šikanu si opět můžete odnést praktické tipy i zkušenosti, aby se postupně celá mozaika poskládala a vy si tak mohli být jistější a o krok lepší. Ovšem ať už jste v tomto tématu úplným nováčkem nebo ostříleným profíkem, určitě si tu najdete to své. Dozvíte se a vyzkoušíte si vše potřebné od úplných základů, které je dobré si zopakovat, ale také jak tedy onu šikanu podchytit v raném stádiu a efektivně tak předejít možným následkům. Budete pracovat s jednotlivými stádii, zjišťovat jejich projevy, kritéria a poté se vrhnete na již zmíněné kazuistiky, ze kterých nastíníte první kroky k řešení.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

Co si ze setkání odnesete?

Především prakticky uchopené téma, které si pomocí vlastního prožitku a modelových situací upevníte tak, abyste jej mohli úspěšně aplikovat i ve vaší praxi. Samozřejmě také inspiraci a pohledy vašich kolegů a kolegyň.

Na tréninkovém setkání:

  • se seznámíte s počátečními stádii šikany ve třídě
  • budete trénovat dovednosti k rozeznání právě takové třídy a jednotlivých projevů
  • osvojíte si postup, podle čeho se orientovat při stanovování počátečních stádií
  • odnesete si výstupy a poznatky z práce na jednotlivých kazuistikách
  • nástin prvních kroků při řešení

Společně se potkáme online i osobně (dle vašich preferencí) už 13. 10. 2022 v 16:30.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 6. 10. 2022

účastníci členství Učitel MADIO

Členové Training Center for Leaders MADIO Učitel ve variantě Optimum a Full se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.

Jak to funguje a varianty

Máte možnost více variant účasti. Vyberte si tu, která Vám sedí nejvíce. Na každém tréninkovém setkání můžete zvolit jinou variantu. Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum ve variantě Online nebo Osobně v MADIO Training center for leaders ve Zlíně.

Zejména při online účasti je skvělé, když se účastníci naplno aktivně zapojí, z takového setkání si totiž mohou odnést mnohem více. Jedině tak prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Žádáme vás tedy, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli. Ze setkání se v rámci zachování mlčenlivosti nepořizují záznamy.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc, v tréninkovém centru pro leadery MADIO a současně online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Přijďte osobně, nebo se připojte online na Tréninkové setkání.

Důležité: osobní účast je kapacitně omezená na 20 účastníků.

Prosíme, přihlaste se nejpozději do 6. 10. 2022