Konalo se – Kazuistiky v problematice šikany – Tréninkové setkání

Chcete prakticky uchopit kazuistiky z praxe, které mohou připomínat případy, se kterými se setkáváte, a vyzkoušet si na nich, co vám nebo ostatním funguje a společně započít první kroky k řešení? Jestli ano, tak neváhejte, a přihlaste se na toto tréninkové setkání.

 

290 

Rubriky: , , SKU: 6363301b-e4bc-513f-e01a-62ce9094b7c1

Popis

O co přesně jde a pro koho?

Téma, které vzešlo přímo od vás, účastníků minulých setkání. Jsme rádi, že nám dáváte a vyplňujete zpětnou vazbu v závěru všech setkání, abychom se společně mohli posouvat dále, a tak prohlubovat nebo trénovat další dovednosti. Tentokrát setkání nabité pouze konkrétními kazuistikami z praxe, na kterých si opět natrénujete to, co již umíte, a to je rozlišení, zda se jedná o šikanu nebo škádlení. Dále jak poznáte počáteční nebo pokročilá stádia šikany. A jestli nám to časový rámec dovolí, podíváme se i na příklady přímo z vaší školy. Buďte u toho i vy.

Možná se to děje kolem vás a chcete být jistější

Žáci se mezi sebou ve třídě popichují a provokují, zlobí se, někdy si i stěžují, občas si nadávají a dávají si různé nevhodné přezdívky. Snažíte se vytvářet dobré třídní klima, dokážete ve své třídě vnímat, že se ve vztazích mezi žáky děje něco, co zdravému klimatu neodpovídá. Máte potřebu šarvátky a ubližování si mezi žáky řešit, nejste si ale jisti, kdy již vstupovat do řešení a jakým způsobem na takové situace reagovat.

Důvěrné prostředí MADIO

MADIO je neziskovou organizací, která má za cíl pomáhat v rozvoji jednotlivců i skupin. MADIO je akreditováno MŠMT ČR a za sebou má více než 10 let především praktických zkušeností práce s lidmi. Službami MADIO prošlo více než 40 000 účastníků. Vaše důvěra a pocit bezpečí je pro nás prioritou.

Co si ze setkání odnesete?

Především prakticky uchopené téma, které si pomocí vlastního prožitku a modelových situací upevníte tak, abyste jej mohli úspěšně aplikovat i ve vaší praxi. Samozřejmě také inspiraci a pohledy vašich kolegů a kolegyň.

Na tréninkovém setkání:

  • především rozeberete několik kazuistik z praxe
  • natrénujete rozeznávání šikany od škádlení
  • budete schopni určit, zda jde o počáteční nebo pokročilá stádia šikany
  • zdůrazníte základní a první kroky k řešení, a také na co si dát pozor

Společně se potkáme online už 10. 5. 2023 v 16:00. Tréninkové setkání trvá 60 minut. Ze zkušenosti víme, že se může i díky Vaší interakci protáhnout, tak si na setkání vyhraďte raději 90 minut.

účastníci členství Učitel MADIO

Členové Training Center for Leaders MADIO Učitel ve variantě Optimum a Full se mohou tréninkových setkání účastnit zdarma. Tréninková setkání jsou součástí těchto služeb.

Jak to funguje

Pokládejte dotazy, trénujte, zkoušejte – využijte čas pro sebe na maximum. Po zaplacení nákupu vám přijde pozvánka s odkazem na online setkání.

Při online účasti je skvělé, když se účastníci naplno aktivně zapojí, z takového setkání si totiž mohou odnést mnohem více. Jedině tak prožijete interaktivní, osobní a příjemně strávený čas. Žádáme vás tedy, v případě že vám to podmínky umožňují, ponechat si zapnutou kameru i mikrofon. Podmínky pro skupinovou diskuzi máme po technické stránce zajištěné, nemusíte mít tedy obavu, že byste nám vypadli. Ze setkání se v rámci zachování mlčenlivosti nepořizují záznamy.

I na malých drobnostech může stát úspěch, radost i klid. Právě na takové drobnosti, úzká témata, se společně zaměřujeme na Tréninkových setkáních. Každý měsíc, v tréninkovém centru pro leadery MADIO a současně online, je pro vás připravené jiné téma. Každý měsíc máte takto možnost posílit své schopnosti a získat další dovednosti. Objevte další možnosti, jak zažívat změny v klidu. Připojte se online na Tréninkové setkání.

Důležité: účast je kapacitně omezená na 20 účastníků.