Gabriela Šustková

MADIO - Gabriela Šustková

Vím o sobě, že jsem týmový hráč, a tak mě těší, když můžu spolutvořit s ostatními kolegy, klienty a vůbec všemi, které mám kolem sebe. MADIO pro mne znamená prostor pro vytváření, sdílení a rozvoj po všech stránkách.

Pracuji zde jako terapeut, lektor, supervizor, kouč, a to ve všech oblastech. Snažím se společně s ostatními otevírat dveře ke kreativitě a být součástí změn, které se v životech ostatních následně dějí. MADIO pro mne tedy není pouze místem, kam chodím „jen“ pracovat, ale zároveň také prostorem, kde se cítím dobře. Vážím si na něm především vzájemné důvěry, podpory a transparentnosti. MADIO staví na lidskosti a vztazích a to je podle mě v dnešním světě velká výhra.

Jsou zde zaměstnáni lidé, které práce baví a naplňuje, a to se také odráží na službách, které poskytujeme. Fungujeme na principu poctivosti, a to jak vůči sobě, tak i vůči klientům, partnerům a všem, kdo nás podporují. Každému, kdo by měl zájem zažít MADIO, vzkazuji, že u nás opravdu může dělat to, co jej baví a v čem je silný, je tu veselo, podporujeme to, co zdárně funguje, a pokud něco nefunguje, přemýšlíme, jak to zlepšit.

Slovní spojení „to nejde“ je nám cizí. Takže pokud chcete stavět na tom, co umíte a v čem jste dobří a být součástí kolektivu fajn lidí, kteří vědí, kam směřují, stavte se na kafe! :)